Prelegenci

Michał Dyrda
Michał intensywnie pracuje nad jedną z ciekawszych i moim zdaniem lepszych aplikacji do nauki angielskiego lingapp.com, prowadzi też firmę Future Simple, która tworzy startupy i wprowadza innowacje. Wcześniej pracował m.in. w Pixelate Ventures, jako Marketing Manager oraz jako współtwórca Ciufcia.pl w firmie Han Galee. Aktualnie również zaangażowany w projekt dziecisawazne.pl - serwis dla ekologicznych rodziców.
Więcej o LingApp na Blogu 2edu.pl


Dmitrij Żatuchin
Absolwent i pracownik Politechniki Wrocławskiej, prowadzi web software house DOOK.pl – firmy specjalizującej się w aplikacjach internetowych, także jest partnerem portalu działającego pro publico bono Edustation.pl – innowacyjnej polskiej platformy edukacji online. Ma ośmioletnie doświadczeniem w branży IT zdobyte w działach technicznych i analitycznych agencji interaktywnych. Sprawuje nadzór menedżerski, analizuje i planuje projekty informatyczne, a także zajmuje się szeroko pojętą informatyczną magią. Po godzinach Dmitrij to przede wszystkim blues, rock, gitara, sauna i kino historyczne. Poza własną żoną nałogów brak.Piotr Drac
Wiceprezes Zarządu w Way2Learn sp. z o.o., Magister Ekonomii. Z rynkiem nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych związany od 2003 roku. W latach 2004-2008 pracował w firmie Wiedzanet, świadczącej usługi w formule elearning (od 2006 do 2008 na stanowisku dyrektora sprzedaży). W 2004 był odpowiedzialny za wdrożenie na polski rynek szkoleniowy systemu do nauki języków obcych w formule e-learning - Tell Me More Corporate firmy Auralog.

W firmie Way2Learn głównie odpowiada za organizację sprzedaży oraz za tworzenie i rozwój marki Way2Speak – portalu do nauki języków obcych (www.way2speak.pl). Od 2008 roku Way2Learn jest autoryzowanym dystrybutorem systemu Tell Me More Corporate na rynek polski do sektora korporacyjnego. Od tego czasu z szkoleń językowych z wykorzystaniem tego systemu korzystały takie instytucje jak: Grupa Hotelarska Orbis SA, Jeronimo Martins Dystrybucja SA, Medicover sp. z o.o., Alconlabs SA oraz Generali TU SA.

Oprócz zainteresowań związanych z rozwojem e-learningu jego pasją jest snooker, dzięki któremu uczy się strategicznego myślenia, przewidywania i podejmowania decyzji.


Łukasz Kuciński
Absolwent Wydziału Filologicznego - Filologia Germańska oraz Marketingu i Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 1995-2003 był nauczycielem języka niemieckiego i właścicielem szkoły językowej, prowadzącej kursy językowe przygotowujące do egzaminów międzynarodowych. Jest autorem lub współautorem publikacji z zakresu nauczania języków obcych.
Obecnie sprawuje funkcję Dyrektora Działu Nauczania Języków Obcych w WSiP. Jego pasją są języki obce i motywacyjne podejście do ich nauczania. Jest twórcą strategii edukacyjnej "Inteligencja Pedagogiczna", promującej wśród nauczycieli psychologiczne podejście do nauczania - Nauczanie przez motywację, a w szkoleniach z zakresu Inteligencji Pedagogicznej wzięło udział już ponad 2000 nauczycieli z całej Polski. Pasjonuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii edukacyjnych, a obecnie wykorzystaniem portali społecznościowych do przekazywania treści i motywowania nauczycieli i uczniów.

Jest współtwórcą profilu Uczę Niemieckiego na Facebooku, który w bardzo przystępny sposób promuje pozytywne i efektywne podejście do naucznia języka niemieckiego wśród germanistów.


Magda Głębicka
Ewangelistka pozytywnych wibracji na pustyni uczuć. Źródło dobrej nowiny, rozpylacz prawdy o jedynym, słusznym projekcie dla rodziców i dzieci. PR manager projektów www.ciufcia.plwww.zosiaikevin.pl, www.tajemniczakuchnia.pl.